Fáze spolupráce při navrhování zahrady

1. Setkání - sejdeme se na pozemku. Sdělíte nám své představy a všechny důležité informace. V případě potřeby zaměříme pozemek, pořídíme fotodokumentaci, zkontrolujeme typ a kvalitu půdy. Po této fázi stanovíme nabídkovou cenu a rozsah projektových prací. Následuje objednávka a platba zálohy.

2. Průvodcovství - pomůžeme vám vyjádřit své sny, touhy a očekávání od zahrady. Začnete na zahradu pohlížet jinak, ne jako na soubor prvků, ale jako na místo, kde se odehrává život - váš i mnoha dalších živočichů. Vaše přání se pokusíme vystihnout v inspirativních listech pomocí barev, nálad a pocitů.

3. Skicování - nejprve vznikne koncept - studie navrhovaného řešení, kde si ujasníme rozvržení ploch a hmot v zahradě.

4. Navrhování - vypracujeme návrh zahrady - vaši vizi, podle které budete postupovat při realizaci zahrady. Návrh zahrady obsahuje barevnou situaci, osazovací plán - přesná specifikace použitého rostlinného materiálu a jeho umístění, vizualizaci - pohledy do zahrady, rozpočet - odhad nákladů, technickou zprávu - popis konceptu zahrady, jednotlivých prvků, založení a následná péče. Následuje předání projektu a doplatek.

 

Ceník

Cena návrhu zahrady se odvíjí od mnoha faktorů, velikosti pozemku a náročnosti úprav. Zde uvedený ceník je orientační, přesnou částku se dozvíte po prvním setkání.

Návrh zahrady do 500 m2 -  12.000 Kč

Návrh zahrady do 500 m2 - 12.000 Kč

Návrh zahrady do 1500 m2 -  20.000 Kč

Návrh zahrady do 1500 m2 - 20.000 Kč

 

Galerie návrhů