3 kroky k mé zahradě

1. Navrhujeme

Návrh je vaší vizí, podle které můžete postupovat svým vlastním tempem. Ve výsledku vám ušetří peníze, které byste vydali za neúspěšné pokusy o založení zahrady. Proces navrhování vám pomůže zjistit to, co od zahrady máte očekávat, abyste z ní měli opravdovou radost. Navrhování probíhá v těchto krocích:

Setkání - sejdeme se na pozemku. Sdělíte nám své představy a všechny důležité informace. V případě potřeby zaměříme pozemek, pořídíme fotodokumentaci, zkontrolujeme typ a kvalitu půdy. Po této fázi stanovíme nabídkovou cenu a rozsah projektových prací. Následuje objednávka a platba zálohy.

Skicování - poté, co se v dotazníku pokusíte vyjádřit své sny, touhy a očekávání od zahrady, vznikne koncept - studie navrhovaného řešení, kde si ujasníme rozvržení ploch a hmot v zahradě.

Navrhování - vypracujeme návrh zahrady - vaši vizi, podle které budete postupovat při realizaci zahrady. Návrh zahrady je kreslený ručně a obsahuje barevnou situaci, osazovací plán - přesná specifikace použitého rostlinného materiálu a jeho umístění, vizualizaci - pohledy do zahrady, rozpočet - odhad nákladů, technickou zprávu - popis konceptu zahrady, jednotlivých prvků, založení a následné péče. Následuje předání projektu a doplatek.

Návrh zahrady, Ktgardens
 

2. Zrealizujeme

Zahrada vzniká podle našeho projektu, což v sobě nese výhodu autora i realizátora v jedné osobě. Máme tým šikovných lidí, který vám pomůže s realizací zahrady. Sami si můžete  zvolit míru naší spolupráce - kompletní realizaci, dodání rostlin, úpravu půdy, odborný dozor, ...

Spolutvoření - zahrada vznikne tak, že si ji buď vysadíte sami, nebo necháte realizaci na nás. Třetí variantu máme nejraději - budete spolupracovat s námi. Tím že si vysadíte strom nebo bylinky, se nejen mnoho naučíte, ale získáte ke své zahradě úplně jiný vztah.

Realizace zahrady, Štramberk, Ktgardens
 

3. Pomůžeme udržovat

Péče - poradíme a ukážeme vám jak o svou zahradu pečovat. Náročnější práce poptejte u nás.

údržba zahrady, Ktgardens
 

Kolik mě to bude stát?

Cena realizace zahrady je závislá na vyhotoveném návrhu zahrady.
Ceny jsou pouze orientační. 
 

Realizace zahrady do 500 m² - 100.000 - 150.000 Kč

Realizace zahrady do 1500 m² - 200.000 - 350.000 Kč

Realizace zahrady nad 1500 m² - individuálně

Cena návrhu zahrady se odvíjí od mnoha faktorů, velikosti pozemku a náročnosti úprav.
Ceny jsou orientační, přesnou částku se dozvíte po prvním setkání.

Návrh zahrady do 500 m² - 20.000 Kč

Návrh zahrady do 1500 m² - 25.000 Kč

Návrh zahrady nad 1500 m² - individuálně


Toužíte po zahradě, která bude přesně pro vás?

Kontaktujte nás!

Jméno a příjmení *
Jméno a příjmení