4 kroky k mé zahradě

1. Navrhujeme

Návrh je vaší vizí, podle které můžete postupovat svým vlastním tempem. Ve výsledku vám ušetří peníze, které byste vydali za neúspěšné pokusy o založení zahrady. Proces navrhování vám pomůže zjistit to, co od zahrady máte očekávat, abyste z ní měli opravdovou radost. Navrhování probíhá v těchto krocích:

Setkání - sejdeme se na pozemku. Sdělíte nám své představy a všechny důležité informace. V případě potřeby zaměříme pozemek, pořídíme fotodokumentaci, zkontrolujeme typ a kvalitu půdy. Po této fázi stanovíme nabídkovou cenu a rozsah projektových prací. Následuje objednávka a platba zálohy.

Skicování - poté, co se v dotazníku pokusíte vyjádřit své sny, touhy a očekávání od zahrady, vznikne koncept - studie navrhovaného řešení, kde si ujasníme rozvržení ploch a hmot v zahradě.

Navrhování - vypracujeme návrh zahrady - vaši vizi, podle které budete postupovat při realizaci zahrady. Návrh zahrady je kreslený ručně a obsahuje barevnou situaci, osazovací plán - přesná specifikace použitého rostlinného materiálu a jeho umístění, vizualizaci - pohledy do zahrady, rozpočet - odhad nákladů, technickou zprávu - popis konceptu zahrady, jednotlivých prvků, založení a následné péče. Následuje předání projektu a doplatek.

Návrh zahrady, Ktgardens
 

2. Zrealizujeme

Zahrada vzniká podle našeho projektu, což v sobě nese výhodu autora i realizátora v jedné osobě. Máme tým šikovných lidí, který vám pomůže s realizací zahrady. Sami si můžete zvolit míru naší spolupráce - kompletní realizaci, dodání rostlin, úpravu půdy, odborný dozor, ...

Spolutvoření - zahrada vznikne tak, že si ji buď vysadíte sami, nebo necháte realizaci na nás. Třetí variantu máme nejraději - budete spolupracovat s námi. Tím že si vysadíte strom nebo bylinky, se nejen mnoho naučíte, ale získáte ke své zahradě úplně jiný vztah.

Realizace zahrady, Štramberk, Ktgardens
 

3. Pomůžeme udržovat

Péče - poradíme a ukážeme vám jak o svou zahradu pečovat. Náročnější práce poptejte u nás.

údržba zahrady, Ktgardens
 

4. Poradíme

Pokud potřebujete zkonzultovat svou zahradu, vyřešit nějaké problematické místo, nechat si poradit, … můžete se na nás obrátit. Rádi vám vyjdeme vstříc ať už konzultací na místě, či po telefonu.

 

Kolik mě to bude stát?

Cena realizace zahrady je závislá na vyhotoveném návrhu zahrady.
Ceny jsou pouze orientační. 
 

Realizace zahrady do 500 m² - 100.000 - 150.000 Kč

Realizace zahrady do 1500 m² - 200.000 - 350.000 Kč

Realizace zahrady nad 1500 m² - individuálně

Cena návrhu zahrady se odvíjí od mnoha faktorů, velikosti pozemku a náročnosti úprav.
Ceny jsou orientační, přesnou částku se dozvíte po prvním setkání.

Návrh zahrady do 500 m² - 20.000 Kč

Návrh zahrady do 1500 m² - 25.000 Kč

Návrh zahrady nad 1500 m² - individuálně

 

Poradenství - 1.500 Kč/h (účtuje se po 15 minutách) + doprava na místo 15 Kč/km


Toužíte po zahradě, která bude přesně pro vás?

Kontaktujte nás!

Jméno a příjmení *
Jméno a příjmení