Předvánoční posezení

Vždy se scházíme na realizacích v počtu cca šesti lidech, brzo ráno obklopeni všemožným zahradnickým nářadím, stoji a kupou rostlin. Rádi pečujeme o zahrady, ale neméně důležité je čas od času pečovat o sebe a o skvělé kolegy, které máme kolem sebe.

V prosinci jsme se rozhodli uspořádat 1. KT oběd, který se odehrál ve výtečné restauraci na Hukvaldech U námořníka. Někteří z nás měli obavu, zda se dosti najedí a ještě před příjezdem slupli něco v domácím prostředí – leč se ukázalo, že to byla velká chyba – no posuďte sami:  jako předkrm byla podávána kachní prsa s olivovým olejem a bagetou, krémová husí polévka mizela z talířů před očima a jako hlavní chod dostal každý s osmi statečných husí stehno, dva druhy zelí se dvěma druhy knedlíku. – HUSÍ HODY DO POHODY.

IMG_8961.JPG

Pochopitelně jídlo bylo záminkou ke společné schůzce, kde všichni zcela zasyceni lahodnou drůbeží museli začít uvažovat – šéfové si připravili záludné otázky typu – proč děláme zahrady, jaké chceme dělat zahrady, co mě na této práci baví, co mne nebaví, na co bych se chtěl zaměřit a kde chceme dojít. Myšlenky se rodily někdy ztěžka, ale humor a dobrá nálada jim pomáhaly na svět.

Děkujeme kluci, že jste s námi :-)